Sentido

więcej niż włącznik

Prosty sposób na smart home

Jak sterować domami, w których pojawia się coraz więcej technologii i systemów? 

W domach z automatyką budynkową (smart home), możesz zarządzać wszystkimi systemami w pomieszczeniu za pomocą jednego włącznika.

Dotykowy i niezawodny

Wchodząc do pomieszczenia dotknij włącznika Sentido całą dłonią, aby uruchomić ulubiony zestaw oświetlenia. Dzięki diodzie LED włącznik jest dobrze widoczny w ciemności.

Funkcja multitouch (czyli dotknij i włącz) jest przydatna również w przypadku gości, dzieci lub obsługi. Włączenie światła jest tu równie proste, jak na tradycyjnym włączniku. 

Wysoka responsywność

Dzięki dużym powierzchniom dotykowym i wysokiej responsywności, masz pewność, że nawet Twój najdelikatniejszy dotyk wywoła pożądaną reakcję.

Co ważne, niezależnie od miejsca, które dotkniesz − środek czy krawędź − Twój dotyk będzie tak samo skuteczny.

Szeroka funkcjonalność

Funkcje, z których korzystasz najczęściej dostępne są za jednym dotknięciem

Ale to nie wszystko pod kolorami diody LED dostępne są cztery dodatkowe zestawy ustawień (sceny). Dzięki temu potrzebujesz tylko jeden włącznik Sentido, a nie kilka, jak w przypadku instalacji tradycyjnej.

Jak działa scena?

Jeśli chcesz obejrzeć film, nie musisz oddzielnie regulować lamp, zasłaniać rolet i wyłączać muzyki. Wystarczy przytrzymać dłużej dwie powierzchnie włącznika, aby scena Kino została uruchomiona.


Co się wtedy stanie? Pokój “przygotuje się” do seansu filmowego, czyli światło zgaśnie, muzyka wyłączy się, rolety zostaną zasłonięte, a telewizor lub projektor uruchomi się.

12 wykończeń premium

Wybierz to, które najlepiej uzupełni Twoje wnętrza

Komfort

Sentido posiada wbudowany czujnik temperatury i logikę termostatu. Oznacza to, że zintegrowany system pozwala kontrolować temperaturę i dba o jej odpowiedni poziom. 

Zyskujemy także na estetyce  pozbywamy się naściennych sterowników od klimatyzacji i ogrzewania na rzecz jednego minimalistycznego włącznika.


Dioda LED

Oprócz podświetlenia w celach orientacyjnych, diodę możesz wykorzystać również do wskazania statusu wybranej funkcji.

Oto jedna z opcji: włącznik przy drzwiach wejściowych podświetla się na czerwono, co oznacza, że któreś z okien w domu jest otwarte. Na wizualizacjimożesz sprawdzić, w którym pomieszczeniu znajduje się okno.

Zobacz realizacje i zainspiruj się

Nagrody

Sentido ugruntowało swoją pozycję wśród najbardziej cenionych włączników światła na całym świecie! Uznanie to poparte jest mnóstwem cenionych międzynarodowych nagród za wzornictwo, które otrzymało Sentido. 


Zgodnie z opiniami wszystkich paneli sędziowskich jego elegancka i minimalistyczna estetyka, uzupełniona najwyższej jakości materiałami, daje w rezultacie ponadczasowy projekt, który płynnie komponuje się z każdym otoczeniem architektonicznym.„Sentido ucieleśnia prostotę, wygodę i jakość”

  - Henry van de Velde labels, Red Dot Design Award, iF Design Award, GOOD Design Award, NYC x Design Award, Interior Design Best of Year & German Design Award

Wybierz najprostsze sterowanie domem

Poznaj piękne oblicze technologii i intuicyjne zarządzanie

Umów bezpłatną konsultację​​

Sprawdź także:

Basalte Home

Basalte Home

aplikacja do sterowania domem

Asano - multiroom Basalte

Asano

system multiroom

Eve - ramka do iPada

Eve

ramka do iPada