Deseo

najpiękniejszy termostat

Deseo RTR Satynowa Biel

Tutaj sterujesz

Deseo to inteligentny termostat, który pozwala na intuicyjną kontrolę Twojego domu. Steruj temperaturą, oświetleniem i muzyką  — wystarczy kilka dotknięć.


Multitouch

Dotknij Deseo całą dłonią, aby włączyć swoje ulubione oświetlenie i muzykę. Przydatne szczególnie, gdy wracasz do domu z naręczem zakupów — sprawdziliśmy to!

Deseo • Fer Forge Rose

Niezawodny termostat

Deseo odpowiada za utrzymanie optymalnej temperatury w Twoim domu. Termostat reaguje na zmiany zachodzące w pomieszczeniu. Na przykład, gdy otworzysz okno, ogrzewanie automatycznie wyłączy się.

3 w 1

Piękny design, niewielki rozmiar, który mieści w sobie maksymalną ilość funkcji — Deseo posiada zintegrowany termostat do ogrzewania, chłodzenia i wentylacji.
Deseo RTR • Ciemnoszary

Odpowiedni nastrój

Oświetlenie stanowi integralną część dobrego wystroju wnętrz. Dzięki scenom oświetleniowym stworzysz odpowiedni klimat na każdą okazję — relaksujący poranek, romantyczna kolacja, kameralne przyjęcie i wiele innych.

Zobacz katalog
 

Muzyka

Wystarczy  kilka dotknięć,  aby za pomocą Deseo włączyć swoją ulubioną muzykę.
Sterowanie ze smartfona jest wygodne, ale dobrze mieć w zasięgu ręki inne, niezawodne urządzenie.

Rolety

Deseo  pozwala na wygodne sterowanie zasłonami, roletami i żaluzjami. Możesz zasłonić bądź odsłonić wszystkie na raz lub wybrać indywidualne okno.

Odoo • Image and Text

OLED

Wyświetlacz OLED gwarantuje wyraźny i  krystaliczny obraz . Ciesz się idealną jakością wyświetlanych treści, dzięki zastosowanej technologii diod organicznych.

Porozmawiajmy o rozwiązaniach dopasowanych do Ciebie

Poznaj więcej korzyści smart home.

Sprawdź także:

Eve Plus - stacja dokująca

Eve Plus

stacja dokująca do iPada

Asano - multiroom Basalte

Asano

system multiroom