TWÓJ DOM

TWOJA MUZYKA

 

Steruj muzyką w całym domu

Basalte Home - sterowanie muzyką

Dom pod kontrolą

Dzięki przejrzystemu i intuicyjnemu widokowi aplikacji Basalte Home, zyskujesz dostęp do wszystkich pomieszczeń. Sprawdź, gdzie w danym momencie gra muzyka i zarządzaj nią.

Każde pomieszczenie

Steruj muzyką w każdym pomieszczeniu za pomocą Basalte Home. Wybieraj źródła i zarządzaj muzyką w całym domu. Wszystkie opcje są w zasięgu jednego dotyku.  

Basalte Home - sterowanie domem
Basalte Home

I jeszcze więcej

Każdy z użytkowników może zarządzać muzyką w przypisanych mu pomieszczeniach. Niektórzy mają kontrolę  nad całym domem,  inni rządzą tylko w swoim małym królestwie.

Poczuj moc!

Nad Twoimi doznaniami muzycznymi czuwa niezastąpiona ekipa techniczna: serwer muzyczny Core S4 i wzmacniacze .

 


Basalte Core S4

To serce całego systemu. Odpowiada nie tylko za muzykę, ale czuwa także nad Twoim komfortem w domu, kontrolując m.in. temperaturę, oświetlenie, nasłonecznienie pomieszczeń.


Uzyskaj wycenę Twojego systemu >>


Basalte Mutiroom Asano

Wzmacniacze wrażeń

Uważamy, że w kwestii muzyki w domu nie warto iść na kompromisy. Warto jednak dostosować system do swoich potrzeb. Dzięki szerokiej gamie wzmacniaczy Basalte, Twój multiroom będzie szyty na miarę Twojego domu.

Basalte Aalto - głośniki aktywne

Dobre wsparcie

Dzięki zróżnicowanej mocy (od 50W mono do 450W stereo), nasze wzmacniacze stanowią niezawodne wsparcie dla Twoich głośników.

Idealne połączenie

Krystaliczny dźwięk i niepowtarzalny, ponadczasowy design. Włącz muzykę w pięknej oprawie głośników Aalto. 

Poznaj resztę ekipy

Jednostki wejścia-wyjścia

Asano A4 Basalte

Asano A4

4 strefy

A4 pozwala na podłączenie zewnętrznych amplitunerów do systemu Asano. Dołącz swój ulubiony wzmacniacz do systemu multiroom i steruj muzyką za pomocą aplikacji Basalte Home.

Asano N3 Basalte


Asano N3

3 źródła

Ten niewielkich rozmiarów moduł (tylko  15,7 x 3 x 8,8 cm)  ma dużą moc! Dzięki N3 połączysz z multiroomem Asano swój telewizor oraz dwa inne dowolne źródła.

Miro - pilot uniwersalny

Twój uniwersalny pilot

Pilot Basalte  — Miro, łączy w sobie łatwość sterowania i minimalistyczny design. Bezprzewodowe ładowanie zapewnia maksimum komfortu, a dotykowy wyświetlacz daje Ci szybki dostęp do najważniejszych funkcji.

Wszystko w jednym

Dzięki aplikacji mobilnej Basalte Home z łatwością sterujesz muzyką, oświetleniem, ogrzewaniem i innymi funkcjami w całym domu.

Basalte Home

Powierz projekt systemu multiroom profesjonalistom

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać niezbędne wsparcie.