Jak i gdzie kupić?

Dowiedz się jak wygląda proces zakupowy i kto będzie Ci w nim towarzyszył.

Więcej niż włączniki   system sterowania

Decydując się na zakup włączników przeznaczonych do systemu KNX, pamiętaj, że nie są one autonomicznie funkcjonującym elementem  inwestujesz w kompleksowy system,  który ma za zadanie uprościć Twoje codzienne życie. 

System ten, oprócz elementów widocznych, takich jak włączniki, termostaty, piloty czy urządzenia audio, składa się także z licznych komponentów sterujących, które pełnią  kluczową rolę  w poprawnym działaniu całej instalacji.

SmartSpace • KNX
SmartSpace • integrator

 

W rękach profesjonalistów

Nasze rozwiązania przeznaczone są do systemu KNX, czyli automatyki budynkowej. Zaprojektowanie systemu, montaż urządzeń oraz ich odpowiednie zaprogramowanie wymaga specjalistycznej wiedzy.

Wszystkie te umiejętności posiadają nasi partnerzy — certyfikowani  integratorzy SmartSpace. To również oni przedstawią Ci ofertę zawierającą wszystkie niezbędne komponenty.

 

Wsparcie na każdym etapie

Dopiero zaczynasz swoją przygodę z automatyką i nie do końca wiesz jak to działa? Bez obaw, jesteśmy tutaj, aby wspólnie z Tobą przejść drogę od pomysłu o zastosowaniu KNX, aż do najważniejszych testów — czyli codziennego korzystania z systemu.

Jeśli po jakimś czasie będziesz chciał wprowadzić  zmiany rozbudować system lub w inny sposób zmodyfikować, możesz liczyć na nasze wsparcie.

Uczymy się o nowych technologiach od ekspertów, aby być na bieżąco dla Ciebie.   

 

SmartSpace • wsparcie

Szukasz rozwiązań, które są nowoczesne,  estetyczne  oraz  proste w obsłudze?

Przekonaj się, że nasze  produkty doskonale sprawdzą się w Twoim domu i sprawią, że codzienne czynności staną się łatwiejsze.


Kwestia analizy i ceny

Dobry lekarz przed postawianiem diagnozy wykonuje serię badań i pogłębiony wywiad, aby zaproponować rozwiązanie najlepsze dla indywidualnego przypadku. 

My również przeprowadzimy z Tobą i integratorem  rozmowę oraz szczegółową analizę projektu,  co pomoże w dobraniu najlepszego dla Ciebie rozwiązania.

Po szczegółowej analizie, otrzymasz od integratora  indywidualną wycenę systemu.

SmartSpace • cena i analiza

Stwórzmy dom Twoich marzeń. 

Wyślij projekt, opowiedz nam o swoich  planach i potrzebach.                 
Zrealizujmy je razem. 

[Potwierdzam]
Chcę otrzymać propozycję rozwiązań

Masz dodatkowe pytania?

Poniżej omawiamy kilka kwestii, które mogą okazać się dla Ciebie istotne.

Jeśli chcesz zastosować w swoim domu nasze produkty, jednak nie wybrałeś jeszcze firmy integratorskiej  bez obaw. Posiadamy wykwalifikowanych partnerów zajmujących się planowaniem i realizacją instalacji KNX na terenie całej Polski.

Kiedy porozmawiamy i poznamy Twoje oczekiwania, będziemy mogli polecić Ci najlepszego specjalistę, który zajmie się wykonaniem wspólnie opracowanego projektu.

Lubimy poznawać nowe osoby, więc świetnie się składa! Nowym partnerom zapewniamy kompleksowe szkolenia, które pozwalają im swobodnie pracować na naszych urządzeniach i programować system.

Wszystkie produkty marki Basalte objęte są 2-letnią gwarancją producenta. Jeśli w tym okresie urządzenie przestaje działać lub działa niepoprawnie, zostaje bezkosztowo naprawione bądź wymienione.

Zdarza się, że mimo dobrze rokujących początków, na którymś z etapów współpracy dojdzie do nieporozumienia i/lub strony zdecydują się zakończyć współpracę. Dzięki posiadaniu stałej siatki sprawdzonych partnerów we wszystkich regionach kraju, z pewnością uda się nawiązać (zakończoną sukcesem) współpracę z inną firmą.