Jak i gdzie kupić?

Dowiedz się, jak wygląda proces zakupowy urządzeń Basalte i kto będzie Ci w nim towarzyszył.


Więcej niż włączniki – system sterowania

Decydując się na zakup włączników przeznaczonych do systemu KNX, pamiętaj, że nie są one autonomicznie funkcjonującym elementem inwestujesz w kompleksowy system,  który ma za zadanie uprościć Twoje codzienne życie. 

System ten, oprócz elementów widocznych, takich jak włączniki, termostaty, piloty czy urządzenia audio, składa się także z licznych komponentów sterujących, które pełnią  kluczową rolę  w poprawnym działaniu całej instalacji.

Elementy inteligentnego domu

Miro - pilot uniwersalny Basalte

Piloty

Ellie - inteligentny panel Basalte

Inteligentne panele

Sentido - inteligentny włącznik Basalte

Inteligentne włączniki 

Deseo - inteligentny termostat Basalte

Termostaty

Aalto - głośniki aktywne Basalte

Głośniki

Aktory KNX - inteligentny dom

Elementy zasilające i sterujące

W rękach profesjonalistów

Nasze rozwiązania przeznaczone są do systemu KNX, czyli automatyki budynkowej. Zaprojektowanie systemu, montaż urządzeń oraz ich odpowiednie zaprogramowanie wymaga specjalistycznej wiedzy.

Wszystkie te umiejętności posiadają nasi partnerzy – certyfikowani integratorzy SmartSpace. To również oni przedstawią Ci ofertę zawierającą wszystkie niezbędne komponenty.

SmartSpace

Doradztwo i przygotowanie wstępnej koncepcji.

Integrator

Optymalizacja rozwiązań i przygotowanie wyceny.

Wsparcie na każdym etapie

Dopiero zaczynasz swoją przygodę z automatyką i nie do końca wiesz jak to działa? Bez obaw, jesteśmy tutaj, aby wspólnie z Tobą przejść drogę od pomysłu o zastosowaniu smart home KNX, aż do najważniejszych testów – czyli codziennego korzystania z systemu.

Jeśli po jakimś czasie będziesz chciał wprowadzić zmiany – rozbudować system lub w inny sposób zmodyfikować, możesz liczyć na nasze wsparcie.

Kwestia analizy i ceny

Dobry lekarz przed postawianiem diagnozy wykonuje serię badań i pogłębiony wywiad, aby zaproponować rozwiązanie najlepsze dla indywidualnego przypadku. 

My również przeprowadzimy z Tobą i integratorem rozmowę oraz szczegółową analizę projektu, co pomoże w dobraniu najlepszego dla Ciebie rozwiązania.

Po szczegółowej analizie, otrzymasz od integratora indywidualną wycenę systemu. 

Stwórzmy dom Twoich marzeń

Wyślij projekt. Opowiedz nam o swoich planach i potrzebach. Zrealizujmy je razem.

[WYMAGANE] Wyrażasz zgodę na kontakt mailowy i telefoniczny w celu obsługi niniejszego zgłoszenia. Wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej wysyłanymi przez www.smartspace.pl (Polityka Prywatności ).
Separate email addresses with a comma.

Masz dodatkowe pytania?

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na kilka kwestii, które mogą okazać się dla Ciebie istotne.

Jeśli chcesz zastosować w swoim domu nasze produkty, jednak nie wybrałeś jeszcze firmy integratorskiej — bez obaw. Posiadamy wykwalifikowanych partnerów zajmujących się planowaniem i realizacją instalacji KNX na terenie całej Polski.

Kiedy porozmawiamy i poznamy Twoje oczekiwania, będziemy mogli polecić Ci najlepszego specjalistę, który zajmie się wykonaniem wspólnie opracowanego projektu.

Nowym partnerom zapewniamy kompleksowe szkolenia, które pozwalają im swobodnie pracować na naszych urządzeniach i programować system.

Wszystkie produkty marki Basalte objęte są 2-letnią gwarancją producenta. Jeśli w tym okresie urządzenie przestaje działać lub działa niepoprawnie, zostaje bezkosztowo naprawione bądź wymienione.

Zdarza się, że mimo dobrze rokujących początków, na którymś z etapów współpracy dojdzie do nieporozumienia i/lub strony zdecydują się zakończyć współpracę.

Dzięki posiadaniu stałej siatki sprawdzonych partnerów we wszystkich regionach kraju, z pewnością uda się nawiązać (zakończoną sukcesem) współpracę z inną firmą.

Szukasz rozwiązań, które są estetyczne i proste w obsłudze?

Poznaj inteligentny dom SmartSpace


Poznaj nasze rozwiązania >