Jak i gdzie kupić?

Dowiedz się, jak wygląda proces zakupowy urządzeń Basalte i kto będzie Ci w nim towarzyszył.


Więcej niż włączniki – system sterowania

Decydując się na zakup włączników przeznaczonych do systemu KNX, pamiętaj, że nie są one autonomicznie funkcjonującym elementem inwestujesz w kompleksowy system,  który ma za zadanie uprościć Twoje codzienne życie. 

System ten, oprócz elementów widocznych, takich jak włączniki, termostaty, piloty czy urządzenia audio, składa się także z licznych komponentów sterujących, które pełnią  kluczową rolę  w poprawnym działaniu całej instalacji.

Elementy inteligentnego domu

Miro - pilot uniwersalny Basalte

Piloty

Ellie - inteligentny panel Basalte

Inteligentne panele

Sentido - inteligentny włącznik Basalte

Inteligentne włączniki 

Deseo - inteligentny termostat Basalte

Termostaty

Aalto - głośniki aktywne Basalte

Głośniki

Aktory KNX - inteligentny dom

Elementy zasilające i sterujące

W rękach profesjonalistów

Nasze rozwiązania przeznaczone są do systemu KNX, czyli automatyki budynkowej. Zaprojektowanie systemu, montaż urządzeń oraz ich odpowiednie zaprogramowanie wymaga specjalistycznej wiedzy.

Wszystkie te umiejętności posiadają nasi partnerzy – certyfikowani integratorzy SmartSpace. To również oni przedstawią Ci ofertę zawierającą wszystkie niezbędne komponenty.

SmartSpace

Doradztwo i przygotowanie wstępnej koncepcji.

Integrator

Optymalizacja rozwiązań i przygotowanie wyceny.

Wsparcie na każdym etapie

Dopiero zaczynasz swoją przygodę z automatyką i nie do końca wiesz jak to działa? Bez obaw, jesteśmy tutaj, aby wspólnie z Tobą przejść drogę od pomysłu o zastosowaniu smart home KNX, aż do najważniejszych testów – czyli codziennego korzystania z systemu.

Jeśli po jakimś czasie będziesz chciał wprowadzić zmiany – rozbudować system lub w inny sposób zmodyfikować, możesz liczyć na nasze wsparcie.

Kwestia analizy i ceny

Dobry lekarz przed postawianiem diagnozy wykonuje serię badań i pogłębiony wywiad, aby zaproponować rozwiązanie najlepsze dla indywidualnego przypadku. 

My również przeprowadzimy z Tobą i integratorem rozmowę oraz szczegółową analizę projektu, co pomoże w dobraniu najlepszego dla Ciebie rozwiązania.

Po szczegółowej analizie, otrzymasz od integratora indywidualną wycenę systemu. 

Stwórzmy dom Twoich marzeń

Wyślij projekt. Opowiedz nam o swoich planach i potrzebach. Zrealizujmy je razem.

[WYMAGANE] Wyrażasz zgodę na kontakt mailowy i telefoniczny w celu obsługi niniejszego zgłoszenia. Wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej wysyłanymi przez www.smartspace.pl (Polityka Prywatności ).

Masz dodatkowe pytania?

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na kilka kwestii, które mogą okazać się dla Ciebie istotne.

Jeśli chcesz zastosować w swoim domu nasze produkty, jednak nie wybrałeś jeszcze firmy integratorskiej — bez obaw. Posiadamy wykwalifikowanych partnerów zajmujących się planowaniem i realizacją instalacji KNX na terenie całej Polski.

Kiedy porozmawiamy i poznamy Twoje oczekiwania, będziemy mogli polecić Ci najlepszego specjalistę, który zajmie się wykonaniem wspólnie opracowanego projektu.

Nowym partnerom zapewniamy kompleksowe szkolenia, które pozwalają im swobodnie pracować na naszych urządzeniach i programować system.

Wszystkie produkty marki Basalte objęte są 2-letnią gwarancją producenta. Jeśli w tym okresie urządzenie przestaje działać lub działa niepoprawnie, zostaje bezkosztowo naprawione bądź wymienione.

Zdarza się, że mimo dobrze rokujących początków, na którymś z etapów współpracy dojdzie do nieporozumienia i/lub strony zdecydują się zakończyć współpracę.

Dzięki posiadaniu stałej siatki sprawdzonych partnerów we wszystkich regionach kraju, z pewnością uda się nawiązać (zakończoną sukcesem) współpracę z inną firmą.

Szukasz rozwiązań, które są estetyczne i proste w obsłudze?

Poznaj inteligentny dom SmartSpace


Poznaj nasze rozwiązania >