Fibonacci – klasyka i nowoczesność

Nadchodzi nowa era w sterowaniu domem  era Fibonacciego. Inspirowany ciągiem Fibonacciego włącznik Basalte wnosi do wnętrza domu naturalne piękno.


Luksus dla wszystkich zmysłów

Poznaj innowacyjny włącznik od Basalte. Fibonacci to połączenie najnowszych technologii z najwyższą jakością wykonania i prostotą użytkowania. 

Włącznik delikatnie rozświetli się, gdy pojawisz się w pobliżu, by maksymalnie ułatwić użytkowanie (nawet nocą). Jeden dotyk pozwoli Ci uruchomić wybrane funkcje, zapewniając najwyższy komfort.

 
 
 
Fibonacci - mosiądz

Indywidualny

Ostateczny wygląd włącznika zależy od preferencji użytkownika. Grawerowane laserowo napisy lub ikony są w pełni personalizowane - dopasuj je do swojego wnętrza. 

Wybierz wykończenie spośród szerokiej gamy metali premium.

Dopasowany design

Fibonacci zaprojektowany został zgodnie z od lat przyświecającą producentowi - Basalte - ideą: jest minimalistyczny i nowoczesny, zaprojektowany, by wpasować się w każde wnętrze, niezależnie od jego charakteru.

Fibonacci kompatybilny jest ze standardowymi puszkami stosowanymi w Europie i USA, a także systemami KNX, Crestron® oraz Lutron®.


Steruj dotykiem

Dzięki funkcji multitouch za pomocą jednego dotyku kontrolujesz całe pomieszczenie.

Dotknij więcej niż jedną powierzchnię, aby wybrać odpowiednią scenę.  Światło przyciemnia się, muzyka zaczyna grać, rolety się zasłaniają, a temperatura ustawia się zgodnie z Twoim poziomem komfortu. Sceneria dla miłego wieczoru w domu gotowa!

Pobierz katalog >>Sprawdź także:

Udostępnij ten wpis
Nasze blogi
Archiwum
Już dostępna: Eve Plus mini
Stacja dokująca do Twojego iPada