YAK Living Space Experience

Warszawa, ul. Duchnicka 3


Zdjęcia: Budzik Studio

Showroom, w którym poczujesz się jak w (inteligentnym) domu

Rozwiązania smart home i smart building stają się coraz bardziej powszechne.
Jego zalety i możliwości pomaga inwestorom i specjalistom odkryć showroom
YAK Living Space Experience. Znajduje się on w wyjątkowym wnętrzu Defabryki przy ul. Duchnickiej 3 na warszawskim Żoliborzu.
YAK Living Space Experience to 170 metrów kwadratowych inteligentnej przestrzeni.

Rozbudowana instalacja w międzynarodowym standardzie automatyki budynkowej KNX sprawia, że oświetlenie, temperaturę, multimedia czy wentylację można zsynchronizować w jeden perfekcyjnie funkcjonujący organizm, którego poszczególne elementy doskonale ze sobą współpracują.

Co więcej: ich obsługa jest prosta i bardziej intuicyjna.

Wyższy poziom sterowania


Ważne ogniwo w żywej przestrzeni showroomu YAK stanowią rozwiązania marki Basalte. Showroom wyposażono w profesjonalne nagłośnienie strefowe w pełni zintegrowane z KNX. 

Dodatkowo Basalte wyposażyło strefę kina domowego w multifunkcyjny pilot Miro. To poręczne i doskonale zaprojektowane urządzenie służy nie tylko do obsługi multimediów. Pozwala także zarządzać instalacją KNX w całym showroomie. 


Poznaj Miro

Wyjątkowe miejsce spotkań

Showroom YAK Living Space Experience to żywa przestrzeń nie tylko za sprawą technologii. Pełni też rolę minigalerii, miejsca spotkań czy konferencji.

Rozwiązania Basalte pozwalają realizować te wydarzenia na najwyższym poziomie.

Wsparcie ekspertów

– W showroomie YAK Living Space Experience organizujemy wydarzenia dla architektów, projektantów, integratorów i instalatorów. Nasz cel to promowanie rozwiązań z zakresu elektryfikacji budynku i automatyki.

W YAK można znaleźć wsparcie w doborze rozwiązań idealnie dopasowanych do wnętrz. Chcemy też łączyć ze sobą specjalistów z różnych dziedzin, po to byśmy mogli razem tworzyć nowoczesne, inteligentne budynki – mówi Monika Komalska, właścicielka showroomu YAK. 

Umów spotkanie w YAK

Spotkajmy się w showroomie YAK i stwórzmy projekt szyty na miarę Twoich potrzeb.

Wypełnij formularz, aby umówić się na spotkanie.

Separate email addresses with a comma.

Bądź na bieżąco z YAK!