Ellie

panel sterujący

Punkt centralny

Budujemy coraz większe domy, w których stosujemy coraz więcej technologii. Kiedy dom składa się z 20 pomieszczeń, 100 lamp i kilkudziesięciu rolet, myśl o centralnym systemie sterowania nasuwa się sama.

Potrzebujesz urządzenia, które pozwoli Ci kontrolować cały dom, bez konieczności odwiedzania każdego pomieszczenia z osobna, by wyłączyć światło czy zasłonić rolety. 

Takim urządzeniem jest Ellie panel do sterowania domem.

Odoo • Image and Text

Smart home pod kontrolą

Ellie to elegancki panel dotykowy do sterowania inteligentnym domem. Umieszczony w centralnym punkcie pomieszczenia, daje Ci dostęp do kontrolowania oświetlenia, muzyki, temperatury, kamer.

Odoo • Image and Text

Komfortowe sterowanie

Ellie daje Ci dostęp do każdego pomieszczenia w domu i pozwala sterować jego funkcjami. Możesz zdalnie wyłączyć światło, zasłonić rolety lub włączyć muzykę. 

Masz także bezpośredni dostęp do scen, czyli "zestawów" ustawień dla pomieszczenia. Wybierz scenę i stwórz odpowiedni klimat, np. Poranek, Kolacja, Relaks.

 


Temperatura


Za pomocą panelu możesz kontrolować temperaturę panującą w każdym pomieszczeniu domu. A także regulować ją z dokładnością do 0,5 st. Celsjusza.

 

 
 

Przejmij dowodzenie


Dzięki integracji z domofonem kontrolujesz, kto może wejść na teren Twojej posiadłości. Podgląd obrazu z kamer pozwala monitorować cały dom i jego otoczenie.


System intercomowy pozwala na komunikację między panelami Ellie oraz Lisa umieszczonymi w domu. Dzięki temu możesz zadzwonić do pozostałych domowników lub wezwać obsługę.

Odoo • Text and Image


Wyjątkowe wykończenia premium

Wybierz to, które idealnie uzupełni wnętrze Twojego domu

Wybierz swobodę sterowania domem

Przekonaj się, jakie to proste z panelem Ellie

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Sprawdź także:

Basalte Home

Basalte Home

aplikacja do sterowania domem

Aalto - głośniki aktywne

Aalto

głośniki aktywne