Realizacje Basalte

Poznaj zapierające dech w piersiach rezydencje z całego świata, w których zastosowano nasze produkty.

Project PVR, Belgia 

Witamy w projekcie PVR w Londerzeel w Belgii. Otwarte przestrzenie, światło i wygoda były kluczowymi aspektami przy projektowaniu tego luksusowego domu. Wysokiej jakości materiały, które przetrwają całe lata, są obecne w całym domu. Jesteśmy dumni, że inteligentne produkty są częścią tego niezwykłego miejsca.

Bellgave Place, LA

Położony na legendarnym Sunset Strip, Bellgave Place, króluje nad Miastem Aniołów, z zapierającymi dech w piersiach widokami z każdego pomieszczenia. Ten nowoczesny skarb architektury został zaprojektowany przez luksusowego dewelopera Clive'a Robertsona, zaprojektowany przez światowej sławy SAOTA i sąsiadujący z jego kultową muzą, Stahl House Pierre'a Koeniga.

Całkowicie nowa konstrukcja z efektowną włoską ścianą z trawertynu to jedna z wizytówek Bellgave Place. Ta zachwycająca posiadłość łączy luksusową codzienność z najnowocześniejszą technologią.

Dom na skale, Sardynia

Kiedy projekt łączy się z idealną lokalizacją! Ta wyjątkowa górska kryjówka jest hołdem dla skał. Dzięki wykończeniom imitującym kamienie, willa z łatwością wtapia się w krajobraz. 

Niczym skała, od której Basalte bierze swoją nazwę, tworzymy ponadczasowe produkty o wyjątkowej trwałości.

Rezydencja ZH, Belgia

Minimalistyczna i nowoczesna, a jednocześnie ciepła i zachęcająca. Ta belgijska rezydencja została skrupulatnie zaprojektowana, aby zapewniać swoim właścicielom prawdziwy komfort i pozwolić cieszyć się dużą ilością naturalnego światła.