Podstawka do iPada – poznaj Eve Curve

Nowy produkt od Basalte.

Sterowanie inteligentnym domem za pomocą iPada to jedno z najwygodniejszych i najpopularniejszych rozwiązań stosowanych w smart home. Jak sprawić, by ta opcja była jeszcze bardziej komfortowa w użytkowaniu? Za pomocą odpowiedniej podstawki do iPada!

W ostatnich latach flagowy produkt Apple – iPad, niezmiennie bije rekordy sprzedaży wśród tabletów. Swoje zastosowanie znalazł także w branży automatyki domowej. Dlaczego iPad w zestawie z ramką czy uchwytem niejednokrotnie detronizuje dedykowane panele przeznaczone do sterowania inteligentnym domem?

Z kilku powodów, a jednym z nich jest cena. Zestaw z iPadem może być nawet kilkukrotnie tańszy niż panel do automatyki domowej. Często wygrywa także pod kątem estetyki i elastyczności.

Porównanie obu rozwiązań znajdziesz w tym wpisie: Czy z iPada można sterować domem?

Warto, aby Twoje iPadowe centrum sterowania domem miało odpowiednią obudowę

iPad będący tak zwanym "wolnym strzelcem" jest narażony na uszkodzenia i może nie posłużyć domownikom zbyt długo. Na rynku znajdziesz wiele rozwiązań, które ze "zwykłego" iPada pozwalają stworzyć prawdziwe centrum sterowania. Mowa tutaj o ramkach, uchwytach, podstawkach oraz stacjach dokujących.

iPada w ramce lub stacji dokującej możesz umieścić zarówno na ścianie w strategicznym miejscu pomieszczenia, jak i na blacie kuchennym czy biurku.

Eve - ramka do iPada

Eve

ramka do iPada

Eve Plus - stacja dokująca do iPada

Eve Plus

stacja dokująca do iPada

Eve Curve

podstawka do iPada

Poznaj nowość od Basalte – Eve Curve, wyjątkową podstawkę do iPada.

Dla kogo jest Eve Curve? Uchwyt Eve Curve to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą w łatwy sposób zarządzać domem, hotelem czy sklepem przy pomocy iPada.


Podstawkę możesz zainstalować jako rozwiązanie przenośne służące wsparciem dla tableta. Dzięki Curve, Twój iPad ułożony jest pod odpowiednim kątem, a Ty z łatwością możesz wybierać interesujące Cię funkcje – sterować domem, przyjmować zamówienia, meldować gości w hotelu.

Uchwyt wraz z iPadem w ramce możesz również zamontować na powierzchni blatu w systemie obrotowym. Dzięki temu z łatwością obrócisz swojego iPada w dowolnym kierunku.


Podstawka do iPada Eve Curve jest dostępna w kolorze czarnym i można ją łączyć z wybranymi ramkami Eve do iPada (iPad Air 10.9" oraz iPad Pro 11") w jednym z następujących wykończeń premium: satynowej bieli, szczotkowanej czerni lub szczotkowanego aluminium.

Potrzebujesz pomocy w doborze panelu sterującego do swojego inteligentnego domu?

Wypełnij formularz

Poznaj cenę ramki oraz podstawki Eve i uzyskaj poradę od naszego doradcy.

Udostępnij ten wpis!

Sprawdź inne tematy:

Your Dynamic Snippet will be displayed here... This message is displayed because you did not provided both a filter and a template to use.
Udostępnij ten wpis
Nasze blogi
Archiwum
Budowa domu a projekt wnętrz – czy i dlaczego warto go posiadać?
Przeczytaj, zanim podejmiesz decyzję.