Nowości ze świata inteligentnych domów

Premiery i zapowiedzi 2023


W dobie zawrotnego rozwoju technologii, uniwersum smart domów również nie pozostaje w tyle i stale zaskakuje nowościami. Poznaj najciekawsze zapowiedzi produktów od belgijskiego producenta, Basalte.

wkrótce premiera

Głośniki Aalto F5

 Najnowszy dodatek do linii architektonicznych głośników Aalto. Model F5 to krystalicznie czyste dźwięki w połączeniu z najbardziej wyrafinowanym designem.

wkrótce premiera

Domofon Adelante

Adelante to nowy, luksusowy domofon, stanowiący część systemu Basalte Home. 

Zobacz, kto czeka przed Twoimi drzwiami, porozmawiaj z nim i wpuść do środka, używając do tego wbudowanego wyświetlacza i aplikacji Basalte.


Wizytówka domu

Wysublimowany, elegancki i dostępny wyłącznie w najwyższej jakości wykończeniach model Adelante to znacznie więcej niż tylko domofon. 

To architektoniczna wizytówka Twojego domu, którą możesz w pełni spersonalizować, aby odzwierciedlała Twoje poczucie estetyki i pasowała do wszystkich pozostałych produktów z linii Basalte.

już dostępna

Eve Plus do iPada 10.9"

Supercienka, wykonana z trwałego aluminium, idealnie dopasowana do Twojego iPada - taka właśnie jest najnowsza Eve Plus do iPada 10.9" (10 generacji).

Dowiedz się więcej

Eve Plus iPad 10.9

Wpisy, które mogą Cię zainteresować:

Your Dynamic Snippet will be displayed here... This message is displayed because you did not provided both a filter and a template to use.
Udostępnij ten wpis
Nasze blogi
Archiwum
Automatyzacja - dom, który sam wie, co robić
Automatyzacja w inteligentnym domu