Witaj!

Ta społeczność jest przeznaczona dla profesjonalistów i entuzjastów naszych produktów i usług.
Dziel się i dyskutuj o najlepszych treściach i nowych pomysłach marketingowych, buduj swój profil zawodowy i razem stań się lepszym marketerem.

You need to be registered to interact with the community.
Ta społeczność jest przeznaczona dla profesjonalistów i entuzjastów naszych produktów i usług. Dziel się i dyskutuj o najlepszych treściach i nowych pomysłach marketingowych, buduj swój profil zawodowy i stań się lepszym sprzedawcą.

Ta społeczność jest przeznaczona dla profesjonalnych i entuzjastycznych użytkowników, partnerów i programistów. Możesz zadawać pytania dotyczące:

 • jak zainstalować Odoo na konkretnej infrastrukturze,
 • jak skonfigurować lub dostosować Odoo do konkretnych potrzeb biznesowych,
 • jaki jest najlepszy sposób korzystania z Odoo dla określonej potrzeby biznesowej,
 • jak tworzyć moduły dla własnych potrzeb,
 • szczegółowe pytania dotyczące ofert usług Odoo itp.

Zanim zadasz pytanie - upewnij się, że wyszukałeś podobne pytanie. Pytania można wyszukiwać według tytułu lub tagów. Można również odpowiedzieć na własne pytanie.

Prosimy o unikanie zadawania pytań, które są zbyt subiektywne i kłótliwe lub nie mają związku z tą społecznością.

Powinieneś zadawać tylko praktyczne pytania, na które można odpowiedzieć, oparte na rzeczywistych problemach, z którymi się borykasz. Czcze, otwarte pytania zmniejszają użyteczność tej strony i spychają inne pytania z pierwszej strony.

Aby zapobiec oflagowaniu i ewentualnemu usunięciu pytania, unikaj zadawania subiektywnych pytań, w których ...

 • każda odpowiedź jest równie ważna: "Jaki jest twój ulubiony ______?"
 • twoja odpowiedź jest dostarczana wraz z pytaniem i oczekujesz więcej odpowiedzi: "Używam ______ dla ______, z czego korzystasz?"
 • nie ma rzeczywistego problemu do rozwiązania: "Ciekawy jestem, czy inni czują się tak, jak ja."
 • zadano nam otwarte, hipotetyczne pytanie: "Co się stanie, jeśli zdarzy się _____?"
 • jest to tyrada pod postacią pytania: "______ jest do kitu, mam rację?"

Jeśli pasujesz do jednego z tych przykładów lub jeśli twoją motywacją do zadania pytania jest "Chciałbym wziąć udział w dyskusji na temat ______", to nie powinieneś pytać tutaj, ale na naszych listach mailingowych. Jeśli jednak twoją motywacją jest "chciałbym, aby inni wyjaśnili mi ______", to prawdopodobnie wszystko jest w porządku.

(Powyższa sekcja została zaadoptowana z Stackoverflow FAQ.)

Co więcej:

 • Odpowiedzi nie powinny zawierać kolejnych pytań ani rozszerzać istniejącego. Zamiast tego wyedytuj pytanie albo dodaj komentarz z pytaniem.
 • Odpowiedzi nie powinny komentować innych odpowiedzi. Zamiast tego dodaj komentarz do pozostałych odpowiedzi.
 • Odpowiedzi nie powinny wskazywać tylko na inne pytania. Zamiast tego dodaj komentarz do pytania "Możliwy duplikat ...". Można jednak dołączyć linki do innych pytań lub odpowiedzi, dostarczając odpowiednich dodatkowych informacji.
 • Odpowiedzi nie powinny jedynie zawierać linku do rozwiązania. Zamiast tego podaj tekst opisu rozwiązania w swojej odpowiedzi, nawet jeśli jest to tylko kopiowanie / wklejanie. Linki są mile widziane, ale powinny być komplementarne w stosunku do odpowiedzi, źródeł odsyłających lub dodatkowej lektury.

Answers should not add or expand questions. Insteadeither edit the question or add a comment.

Odpowiedzi nie powinny komentować innych odpowiedzi. Zamiast tego dodaj komentarz do pozostałych odpowiedzi.

Odpowiedzi nie powinny po prostu wskazywać na inne pytania. Zamiast tego dodaj komentarz wskazujący "Możliwy duplikat...". W porządku jest jednak dołączanie linków do innych pytań lub odpowiedzi zawierających istotne dodatkowe informacje.

Odpowiedzi nie powinny jedynie zawierać linku do rozwiązania. Zamiast tego podaj tekst opisu rozwiązania w swojej odpowiedzi, nawet jeśli jest to tylko kopiowanie / wklejanie. Linki są mile widziane, ale powinny być komplementarne w stosunku do odpowiedzi, źródeł odsyłających lub dodatkowej lektury.

Odpowiedzi nie powinny rozpoczynać debat Ta społeczność Q&A nie jest grupą dyskusyjną. Prosimy o unikanie debat w odpowiedziach, ponieważ mają one tendencję do osłabiania istoty pytań i odpowiedzi. W przypadku krótkich dyskusji prosimy o korzystanie z funkcji komentowania.

Gdy pytanie lub odpowiedź są lajkowane, użytkownik, który je opublikował, otrzymuje punkty, które nazywane są "punktami karmy". Punkty te służą jako przybliżona miara zaufania społeczności do niego/niej. Różne zadania moderacyjne są stopniowo przydzielane użytkownikom na podstawie tych punktów.

For example, if you ask an interesting question or give a helpful answer, your input will be upvoted. On the other hand if the answer is misleading - it will be downvoted. Each vote in favor will generate 10 points, each vote against will subtract 10 points. There is a limit of 200 points that can be accumulated for a question or answer per day. The table given at the end explains reputation point requirements for each type of moderation task.

Celem tej strony jest stworzenie odpowiedniej bazy wiedzy, która odpowiadałaby na pytania związane z Odoo.

Dlatego pytania i odpowiedzi mogą być edytowane jak strony wiki przez doświadczonych użytkowników tej witryny w celu poprawy ogólnej jakości zawartości bazy wiedzy. Takie uprawnienia są przyznawane na podstawie poziomu karmy użytkownika: będziesz mógł robić to samo, gdy twoja karma stanie się wystarczająco wysoka.

Jeśli to podejście nie jest dla Ciebie, uszanuj społeczność.

Oto tabela z uprawnieniami i poziomem karmy